توان یابان شاغل موفق
مجید انتظاری روزنامه نگاری است که درخبرگزاری ایسنا مشغول به کار است

AWT IMAGEمجید انتظاری روزنامه نگاری است که درخبرگزاری ایسنا مشغول به کار است. ورود مجید به عرصه رسانه با آموزش هایی که در زمینه تایپ در موسسه رعد به دست آورده بود هموار شد. او حالا به عنوان یک خبرنگار در سرویس اقتصادی خبرگزاری ایسنا مشغول به فعالیت است و اخبار و گزارشات مربوط به افراد دارای معلولیت را نیز در سایر روزنامه ها پوشش می دهد.


محسن بهمن آبادی یک هنرمند معرق کار

AWT IMAGEمحسن بهمن آبادی یک هنرمند معرق کار است. او با بهره گیری از دانش اساتیدمعرق و با پشتکار و تلاش بسیار، حالا دیگر خودش یک استاد مطرح در هنر معرق می باشد.بهمن آبادی کارگاه خودش را دارد و با همکاری افرادی که این هنر را از خودش آموخته اند، سفارش می گیرد و کار تولید می کند. او آرزو دارد که کارش را توسعه دهد و دوستان بیشتری را به کار بگیرد.اینهنرمند، موفقیت خود را مرهون زحمات مادرمهربان و پدر مرحومش می داند و از آنها بسیار سپاسگزار است.


بانوی نابینایی که قالی می‌بافد و زعفران درو می‌کند


AWT IMAGE

بانوی کارآفرین نابینا می‌گوید: می‌خواهم به افرادی که مانند خودم از نعمت دیدن محرومند تاکید کنم که اگر استعداد درونی خودشان را بیابند، با توکل برخدا به هر هدفی که اراده کنند، خواهند رسید.


معلولی که کارآفرین برتر استان کرمانشاه شد

AWT IMAGE

یک خانم معلول توانست با هنر خیاطی، چرخ زندگی‌ بسیاری را با حرکت سوزن‌ بر روی پارچه‌های رنگارنگ بچرخاند و علاوه بر اشتغال زایی، آثار بی‌نظیری نیز برجای بگذارد.


معلول موفق و مزرعه تولید عسل

AWT IMAGE

ارسلان جعفری ساکن روستای مردانقم از توابع شهرستان خداآفرین با وجود اینکه 15 سال است که با معلولیت مواجه است، از پنج سال پیش با حمایت کمیته امداد اقدام به راه اندازی مزرعه تولید عسل نموده و در این امر نیز موفقیت های بسیاری بدست آورده است .


logo2
شماره انداز اشتغال
32